Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Oblázkové město (obecně)

Goto down 
+3
Tokugawa
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime11.07.11 18:24

Horamu


Myghthiena se vyhnulautoku a skočila na pidgeho a trefila ho hlavou pidgey neschopný dalšího boje spadl na zem.

Okolo všech se začal zvedat vítr potom jste cítili žár a okolo vás se zjevil ohnivý kruh.

Neznámý

přiletěl jsem na charizardovi a stoupl si vedle Ayame.Řek bych že totady chcete ukončit tím že v klidu odejdete nebo se nebudu držet zpátky.Řekkl jsem a vé tělo i tvář halil pláštěm.
Spoiler:

Ayame

Usmál jsem se a odvolala pokémony.Ráda tě tu vidí doufám že to za mě vyřešíš.Řekla jsem s úsměvem a odešla do poké centra uklidnit ostatní.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime11.07.11 19:05

Red

Né...Pidgey to bude dobrý. Vemu ho zpátky do pokebalu. Najednou tam byl ten charizard a mě došlo, že to je ten trenér z minula.
Doběhnul sem kopnout spícího bráchu, aby se probudil a pak sem společně s bratry a tou holkou vyrazil taky do Poké centra, aby se postarali o Pidgeyho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime11.07.11 19:14

Horamu


L..Lance!Zakřičel sem a běžel pro Suzan.Holka mizíme s timdle bojovat fakt nehodlám.Řek sem vyděšeným hlasem což bylo i na mě moc.


Lance

Takže člověk si de okouknout nováčky a najdu dark trenéry.To je mi ale docela hnusnýo od Ashe!Je mi ale jasný že ten zrádce žije.Holčičko řekni mi kde je!Řekl sem ironickým a zároveň rázným tónem a dal plášť od tváře.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime11.07.11 21:33

Blaze
zrovna se mi zdalo jak si hraju s pokemonama na louce byl to luxus když nahle vše začlo hořet a mě začilo byt vedro... což mě ale vytočilo nejvic bylo když jsem před sebou uvyděl něči nohu a ten domě kopnul...
"REDE! Ja tě přetrhnu!... Eh jak dlouho že jsem spal? ste všichny nějak spoceni..."
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime11.07.11 21:52

Suzan

Myslíš že utečeme Lancovi? Blbe. Seš vážně blonďák jak má bejt... Řekla sem a pak se mě Lance vyptával na Ashe. Co z toho budu mít, když ti to řeknu, Lanci? Nemáš nic co by mě mohlo zajímat a ten blonďák nejspíš zapoměl, kde je. Řekla sem svým klasicky temným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime12.07.11 1:09

Horamu


Utýct asi budeme muset když teď naši pokémoni s níím budou bojovat tak prohrajem a nemáme si je kde vyléčit a to já nemůžu dopustit aby se jim něco stalo.Řekl jsem temným hlasem.


Lance

No když mi to řekneš nechám vás jít.Řekl jsem klidně a vytáhl si pokefon na nom sem něco naťukal a zase ho schoval.

Kalen

Když mi došla sms od Lanceho dostal sem vztek.Byl jsem u nich během pár minut a opravduj sem zuřil.Člověk odejde před chvilkou a už je tu todle!Buď hned zmizíte nebo vythnu mou tajnou zbraň a řekněme že to zažít nechcete!Zakřičel sem stašně vážně.

Ayame

Prosím všichni klid venku je Šampión Lance a teď jsem zahlédla i Kalena jen si sedněte hned tu bude zase klid.Řekla jsem svím milým sexy hláskem a a pozoravala zneklidněný dav.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime12.07.11 14:24

Red

Spal si strašně tvrdě, jinak to nešlo řeknu a pokrčim rameny. Necelých 5 minut, teď dem s pokémonama do Pokémonního centra a pak se vydáme k prvnímu stadionu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime12.07.11 16:24

Suzan

Aha, a jakým právem by si mě asi tak chtěl zabít Lancy? Můžu si chodit po městě, jako každej jinej. Na souboj pokemonů vám nepřistoupim a vy přece nemůžete použít pokemony proti někomu, kdo toho svýho nevyvolá, ne? To je přeci proti těm vašim pitomejm pravidlům. Rozhodně nehodlám nikam chodit, zrovna sem se chystala jít nakupovat a oblíbila sem si tyhle dva klučiny. Řeknu a ukážu na Gina a Kashikeho.
To on tady útočí s pokemonama na město, já s tim nemám nic společnýho. Řeknu a ukážu na Horama.
Potom si Lance zavolal kámoše, s kterym sem ještě neměla tu čest. ... Fetuješ? Řeknu zmateně, když se sem přiřítí a začne tu vykládat o své tajné zbrani.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime12.07.11 16:36

Kalen


Buď teď teda odejdeš i s těma tvejma klučinama nebo si to opravdu schytáš!Řek sem tak vtekle že sem myslel že vybuchnu.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime12.07.11 18:38

Suzan

Furt nechápu, jakým právem mě odsud vykazuješ. Asi budeš opravdu velkej silák, když si dovoluješ na holku. Když budu chtít, tak tu zůstanu...
Ale přestává se mi tu líbit, sou tady dva smradi co otravujou vzduch.
Řekla sem s úsměvem a otočila sem se na Gina a Kashikeho. Oni snad nedaj pokoj... Kam půjdeme teď? Moc se tu nevyznám...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime13.07.11 6:49

Blaze
"dobrá dej si tam ale načas dneska jsem vážně nevyspalej"
nasledoval Reda sklopeny jak zombii...
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime13.07.11 14:40

Red

Za chvíli budem moct vyrazit řeknu při vstupu do Poké centra. Necháme si ošetřit pokémony a pak vylezeme i s tou holkou ven.
Dem do Viridianu! Křiknu, vlezu na prkno a všichni vyrazíme na cestu. Co kdybych tě posadil na prkno a tlačil? Bys u toho moh i spát. Zasměju se.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime13.07.11 14:45

Horamu


Jeden na jednoho!Řekl sem rázně na kalena a nechal venku jen Myghthienu.


Kalen

Hodil jsem masterbal.Vím že tě otravuju.Řekl jsem soucitně a zmaster ballu se vynořil Entei.Říkám to naposled!Řekl jsem opravdu vztekle.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime15.07.11 19:58

Blaze
"eh to by mohla byt zabavá ale raději pujdu po svich ty jseš s prknem šilenec ještě bys mě pustil někde s kopce"
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime16.07.11 12:53

Gin

Proč mu prostě nedáme přes držku jako za starejch časů? řekl jsem jen tak do větru, ale pak jakoby jsem se vrátil do reality. Eh co? Jo...tak já o tu moc neznám, ale šel bych do nějakého jiného města. tady už mě nemůže překvapit nový pokémon...nebo vzácný pokémon...nebo silný... posední slova jsem mumlal spíš pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime16.07.11 13:08

Ayame


Vyšla jsem z centra.Kalene Lance prosím odejděte já vyrážím s těmi nováčky.A pokud chce kdovoliv jít také může.Řekla jsem mile.Lance i Kalen jen kývli a oba zmizeli na Charizardech.

Horamu

Já du podat hlášení buď poď taky nebo di s nima pokud tě vemou.Řekl jsem a odjel na Myghthieně.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime16.07.11 13:25

Suzan

Proč ty dva poslouchaj Ayame?... Zdá se ale, že ona tu má nejvíc rozumu...
Ayame onee-chan, rozhodla sem se jít s váma a Gin s Kashikem taky. Řekla sem, jako by to byla jasná věc a ona mě nemohla odmítnout.
Ash nebude moc rád, takže si to vyžer za nás za oba, díky! A vzkaž mu, že se teďka budu hodně potloukat kolem stadionů, tak ať mi, když tak, nechá vzkaz v pokecentru. Řekla sem, mávla sem na Horama a doběhla sem Ayame.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime16.07.11 13:31

Red

Začnu se smát a odpovim, až po tom co se uklidnim. Tak ne no.
Chvilku sem jen mlčky pokračoval v cestě z města, ale pak mi to nedalo. Co budem celou cestu do dalšího města dělat? optám se bratrů a ostatní ignoruju.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime16.07.11 13:45

Ayame


No podle toho jak ses chovala nevim nevim ale dobře.Řeknu jemně.

Dál pište do lesa.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblázkové město (obecně)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Šafránkové město-Zemní stadion

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Oblázkové Město-
Přejdi na: