Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Oblázkové město (obecně)

Goto down 
+3
Tokugawa
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 4:03

Gin

Nechápu, jak může být super někdo, kdo si dává kšiltovku kšiltem dozadu dycky, když ho něco nasejří...
Díky za kompliment. Ale asi fakt radši mluv tím svým hláskem. Je to víc cool. Hlavně, když od tebe člověk neví, co má čekat...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 14:22

Ayame

Ash!Pomyslela sem si a hrklo ve mě.Doběhla sem k suzan a zakřičela na ní.Kde je ten zrádce a srab?!
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 14:28

Gin

Otočil jsem se na Ayame. Už zase se cpeš do cizích rozhovorů? Pak se nediv, že utíkáš s pláčem!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 16:09

Ayame


Ty jako trenér který nemá vůbec žádné skušenosti se nevyjadřuj.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 18:41

Gin

Tohle není o zkušenostech trenéra, čumáčku... řekl jsem hadím tónem. Tohle jen vypovídá o tom, že jsi nevychovaná.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 19:42

Suzan

Z fleku sem Ayame vlepila facku. Sklapni. Nemáš ani právo vyslovit jméno Ash.
Řekla sem temě a Treecko jen souhlasně zabručel.
Čumáčku? Je to tvoje nevychováná přítelkyně, nebo špatně vycvičenej domácí mazlíček?
Zeptala sem se Gina.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 19:47

Ayame


Hodila sem na zem tři pokébaly.Espeone,Umbreone,Hauntere!Zakřičela sem.


Horamu

Děje se něco?Zeptal sem se Suzan temným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 20:22

Gin

Oh, promiň, nejspíš to nevyznělo dost ironicky. To je prosím trenérka pokemonů. Narozdíl ode mě, já jsem jen pouhý znalec s jedním jediným pokemonem. Ona je silný profesionál... odmlčel jsem se. Kecám. Vůbec ji neznám.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 20:44

Suzan

Hned do toho pleteš pokemony a to sem ti dala jenom facku... asi budeš trenérka na baterky...
Řekla sem a pak došel blonďák.
Jo Horamu. Mam tu celkem problém. Já s Treeckem se těžko postavíme třem pokemonům. Můžeš mi helpnout? Aspoň ať mi pomůže jeden tvůj pokemon.
Řekla sem a zatim sem neútočila.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime09.07.11 22:02

Blaze
"vážně jen kočiči hadky... až se bude dít něco važneho tak budu spát tam pod tím stromem tak mě z buďte" došel jsem ke stromu a lehl jsi pod něj. prakticky jsem usnul okamžitě.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 12:12

Kashike


Sedím kousek za městem v lese. Už dlouho jsme nebyli mezi lidmi co říkáš, Geo?? Geodude jen souhlasně zamručel. Tak to tady zabalíme a půjdem. Odvolám Geoduda do pokebalu, posbírám si věci a vyrazím volným krokem do města. Když jsem tam přišel, před jedním z obchodů se děl nějáký mumrai, pokemoni venku a tak. Příjdu blíž a promluvým na nějákého kluka se stříbrnými vlasy (Gin): Čao, co se tu děje??? Nějáký zápas???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 12:48

Gin

Otočil jsem se na nově příchozího. Nevím, možná, co říkáš... rozhodím ruce okolo sebe, kde už se notnou chvíli bojuje...
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 13:08

Ayame


Člen pokémoní rady a Trenér Psychického stadionu Kanto Ayame.Řeknu přísným hlasem.Pak sepodívám na nebe a mile se usměju.


Horamu


Já budu bojovat s tou holkou vy si to tady vyřiďte jak chcete.Řekl sem nezájmovým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 13:16

Suzan

Super. Řeknu blonďákovi a pak se otočim na Gina a toho nově příchozího. Co je zač ten kluk co chrápe pod tim stromem?... Teď mi došlo, že sem se nepředstavila, což? Já sem Suzan.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 13:24

Kashike


No, co říkám, říkám že tohle není nejvhodnější místo na zápas. Když na mě promluvila ta holčina, hodím po ní pohledem a prohlédnu si jí. To je v poho, taky jsem se nepředstavil. Jmenuji se Kashike. Ten týpek pod stromem těžko říct, neznám ho.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 13:27

Gin

Ten kluk pod stromem je jeden z bratří. ukážu na Reda a Lance.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 14:06

Suzan

A proč... To je jedno... Kashike má pravdu, todle není nejvhodnější místo pro zápas, takže je tu necháme a pudeme zápasit jinam ne? Řekla sem nahlas, aby mě slyšel i Horamu.
Potřebuju se ho nutně zbavit a někam se ztratit! Řekla sem, teď už velice potichu a nenápadně sem kývla hlavou směrem k Horamovi.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 14:57

Kashike


Nakloním se k Suzan a pošeptám jí: Fajn, tak já ti pomůžu se ho zbavit. Co takhle ,,zápas,, v lese za městem???
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 15:15

Suzan

Záleží na tom, co si představuješ pod pojmem zápas... a navíc se nehodí, aby slušná dívka jako já chodila s někým cizím do lesa. Řekla sem potichu a dokonce sem se i usmála. Sbírat houby mě fakt nebaví...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 18:00

Kashike


Nechceš, tak nechceš. Nabízel jsem ti možnost jak od toho typa zdrhnout. Odstoupím si a pořádně si jí prohlédnu. Ty a slušná??? No nevím, jestli ti tohle budu věřit.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 20:20

Gin

Nechte toho, vy hrdličky a vypadněte, já ho ukecám... prohodil jsem trochu nevrle k těm dvěma.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 22:02

Suzan

A co tim chceš jako říct?! Že nevypadám dost slušně nebo co?! Řekla sem podrážděně, skoro až naštvaně.
Toho neukecáš, když s nim budeš chtít mluvit, pošle na tebe najednou všechny tři pokemony, něco jako čest mu nic neřiká. Řekla sem Ginovi. Navrhuju rychle zdrhat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime10.07.11 23:25

Gin

Jo, taky potrhlej nápad, začínáš se mi zamlouvat... otočil jsem se na ni a čekal, až se ti dva rozeběhnou.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.11 14:15

Red

Když sem viděl jak je squirtel vystrašenej, tak mi došlo, že je k ničemu. To je dobrý Squirtle, vrať se. Odvolám ho zpátky do pokebalu a vemu do ruky další. Pidgey leť! Hodim pokebalem, kterej se mi vrátí zpátky do ruky. Písečný útok a ukážu na nepřátelský pokémony.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime11.07.11 15:57

Suzan

Pokrčila sem rameny. Treecko vrať se. Řekla sem, Treecko se zkoval do pokebalu a já sem se rozeběhla, víc do centra města a zastavila sem, až když nebyl na dohled Horamu a jeho banda pokemonů.
Fuuu... jak já toho blonďáka nesnášim... Mise s nim sou peklo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblázkové město (obecně)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Šafránkové město-Zemní stadion

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Oblázkové Město-
Přejdi na: