Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Oblázkové město (obecně)

Goto down 
+3
Tokugawa
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime25.06.11 15:22

Toto je část města kde jsou domy,obchody,středisko a podobně.Každoročně se tu scházejí trenéři z celé oblasti aby tu mohli začít svou cestu.


Naposledy upravil Mister_zx dne 26.06.11 10:58, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime25.06.11 15:25

Rozhlas


Prosím pozor!Všichni kdo se chtějí stát trenéry nechť se dostaví do domu profesora dnes odpoledne! Znělo městem hlášení a všichni okolo se dívali kdo že tam letos vyrazí.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 19:19

Horamu

Došel sem do města a hledal trenéry.Když sem ale žádného nenašel tak sem začal rabovat.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 19:27

Suzan

Co to k sakru děláš... nováčci asi budou u profesora, ten dává nováčkům pokemony, ne?... To jako náš úkol je vybrat všechny obchody ve městě, nebo co? No jo, dělej si co chceš, já si du najít zábavu. Řekla sem a šla sem to omrknout k baráku profesora. Uprostřed cesty sem narazila na kluka na prkně. Hej, kam si myslíš že jedeš?
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:11

Red

Jel sem do města, když na mě houkla nějaká žena a já rychle zastavil. Musim rychle do města, neviděla ste tam někoho rabovat? Zeptám se, abych věděl, jak ten trenér vypadá.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:12

Blaze
lehce skličeny jsem šel po cestě dolu a pote jsem se zastavil a schoval za strom. sledoval jsem proč někdo zastavil meho maleho šileneho brachu.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:23

Lance

Doběhnu bráchu a trošku se vydýchám. Blazi poď sem. křiknu na druhýho bráchu. Tak kde je... podívám se na Reda
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:24

Suzan

Ďábelsky sem se usmála. Jo, utíkejte pořád rovně a najdete ho v obchodu. Je to takovej blonďák a má obličej jako svatoušek. Řekla sem a ještě sem jim ukázala cestu. Jen to tomu blbcovi dejte sežrat. Počkala sem, až odběhnou a pak sem šla pomalu zpátky za Horamem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:47

Gin

Pomalu jsem došel do města, asi jako poslední. Hmm, tohle bude zábava...vyrazil jsem směrem, kterým jsem uviděl odjíždět Reda.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:49

Red

OK, dík. Zas naskočim na prkno a jedu do toho obchodu, jak mi řekla, kde hledám toho blonďáka.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 20:54

Horamu


Houndoure, Mightyeno, Pinsire rozpoutejte chaos!
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 21:03

Red

Dojel sem ke krámu a viděl sem tři pokémony, jak dělaj bordel a jejich trenéra. Hej, nech toho!
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 21:09

Lance

Ty pitomče ! Co tady sakra blbneš ! zařvu na toho týpka když stanu vedle bratra.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 21:53

Suzan

Došla sem za Horamem. Hledal si trenéry, tak sem ti je přivedla. Řekla sem jednoduše. Ukaž se Treecko. Řekla sem temným hlasem a z pokebalu vyletěla černá verze Treecka a připojil se k třem Horamovejm pokemonům.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 22:06

Lance

Á sakra. zběžně prohlédnu pokemony. Vytáhnu pokebal a hodím. Murkrowe. Jdem na to.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime06.07.11 22:26

Gin

Když jsem dorazil, už byli v sobě. Proč si prostě nedají na držku trenéři? Proč to musí odsírat pokémoni? Prokážeš mi laskavost, Abro? zvětšil jsem pokébal v ruce a vyvolal Abru. Je tak křehká a přece tak silná.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 14:13

Red

Vona je s nima! křiknu a když si všimnu, že brácha už zvolil pokémona, tak to udělám taky. Squirtle, na něj! A ukážu na na toho psa (Houndour). Zmatení ocasem a pak náraz
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 15:55

Suzan

Treecko. Řekla sem a Treecko mi vyskočil na rameno. Stoupla sem si kousek dál a chtěla sem si užít to, jak je blonďák zmasakruje.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 17:20

Gin

Vzal jsem Abru na rameno a došel k holčině. Má tohle důvod?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 18:03

Suzan

Klid Treecko. Řekla sem, když sem uviděla jak se Treecko kouká na Abru.
Důvod? Jo, blonďák vás chtěl vyprovokovat, aby ste sem přišli a my vás mohli potýrat, tak nám to řekl Ash. "Potýrejte nováčky." Já se radši na utrpení ostatních kokám, než ho působim, ale ničemu se nebránim.
Řekla sem svým klasickým, temným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 18:33

Gin

Taková pěkná holka a hlas jak čtyřicetiletej chlap... řekl jsem. Jojo, utrpění duhejch je super, Ash už míň a blonďák není super vůbec.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 22:41

Lance

Murkrowe použij na Pinsira Astonish ! křiknu na Murkrowa.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime07.07.11 23:05

Horamu

Jen sem se zasmál a Mighthyena vydala divný štěkavý zvuk,vaši pokemonis se stáhli a vypadali viděšeně.

Ayame

Přiběhla jsem na místo a nevěřila svím očím.Dark pokemoni!Zakřičela sem a chystala se na boj.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime08.07.11 7:44

Blaze
"co se to tu děje? jsem se dneska vypsal huř jak pes a ještě by mě pořad unavovaly... oco tu dohaje jde?"
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime08.07.11 18:31

Suzan

Aaaah... Dark pokemoni, dark pokemoni, co budeme dělat? Co budeme dělat? Řekla sem takovým hlasem, jako když si barbie zlomí nehet.
Byl bys radši, kdybych mluvila takhle? Řekla sem Ginovi už svým normálním, temným hlasem.
Blonďák neni super, to máš pravdu. Nemůžu tu jeho hlavu vystát. Ale Ash je super! Ten jeho sexi temnej hlas a jeho pokemoni a prostě všechno ostatní! On je stělesněním zla ve světě pokemonů, proto je tak super, víš? Ale ty seš taky... zajímavej. Máš pěkněj kukuč.
Řekla sem při pohledu na Gina. Připomínal mi hada, nebo baziliška. Bylo to cool.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oblázkové město (obecně) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oblázkové město (obecně)   Oblázkové město (obecně) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oblázkové město (obecně)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Oblázkové Město-
Přejdi na: