Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Šafránkové město-Zemní stadion

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:09

Ash

Naše auto zastavilo před na parkovišti, blízko zemního stadionu. Důvod, proč sem vás vzal sem, je, že ste jedni z mých nejlepších trenérů a pravděpodobně budu potřebovat vaši pomoc. Todle je šafránkové město a my deme k zemnímu stadionu, kde má sídlo Giovany, chlápek co tahá za nitky s Rocket. Chci aby se se mnou spojil a stal se mým podřízeným. Maj totiž vzácný pokémony a to bude jeden z klíčových prostředků na poražení rady. Takže vyrážíme. Řekl sem a vystoupil sem z auta a došel sem na vrátnici zemního stadionu. Mohl to bejt šok, když mě tam viděli, ale o to sem se nestaral. Jdu za Giovanym, ohlašte nás.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:13

Clark

Bez řečí sem šel za Ashem a když sme čekali na vrátnici, tak sem stál vedle něj jako stráž s pokebalem v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:17

Vrátný


Zmáčkl nějakej čudlí a otevřeli se mohutné ocelové dveře.Hodně štěstí.

Keichi
následoval sem Ashe.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:26

Ash

Štěstí budete potřebovat vy. Řekl sem s takovým ďábelským smíchem a vešel sem dveřmi.
Hej Giovany, kde vězíš? Takhle vítáš starý známí?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:36

Giovany


Co mi chceš?Zahřměl hlas ze zadu obří temné místnosti kde si Geovany hladil pershana.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:47

Ash

Zdravim Giovany, takhle by si se mnou ale mluvit neměl. Po tolika letech... Už nesbírám odznáčky víš? Teďka budu vládnout světu a ty mi pomůžeš. Řekl sem a měl sem takovej zákeřně usměvavej výraz.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:48

Geovany

Fakt?Tak mi buď polož výbornou nabídku za výměnu nějakého vzácného pokémona nebo mě poraž v boji.Řekl pobaveným tónem a otočil se na židli k tobě při čemž dál hladil Pershana.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:52

Ash

Druhá možnost se nám líbí víc, proto sme tu tři. Víš, my nehrajeme fér. Stejně jako ta tvoje banda a to se nám na ní líbí. Ale víc by ses mi hodil ty a ti silní pokemoni. Víš, až nastane převrat. Řekl sem a ta poslední věta zněla, jako bych říkal, co bude zítra k obědu. Clarku, Keichi, ukažte Giovanimu naši pohostinnost.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 18:59

Keichi

Flygone!Hodím pokébal.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 19:01

Clark

Stoupnu si vedle Ashe a hodim pokebaly. Sevipere! Arboku!
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 19:09

Kechi

Tauros!Ještě jsem vyhodil jeho (dál pls za mě Tokugawa jestli může)


Geovany

A náš mister nic?Výsmívá se.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime22.07.11 20:09

Ash

O čem to mluvíš? Můj pokemon je tady. Řekl sem a Pikachu mi seskočil z ramene.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime27.07.11 10:31

Geovany


Stopadesátko,Dvěstěsedmnáctko,Řistaosmdesátpětko.Zavolal a před něj si stoupli tři pokémoni.Jewden malinký druhý větší a třetí obrosvský.Nebylo je vidět byli haleni stínem.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime27.07.11 10:42

Ash

Mám toho největšího, se zbytkem si dělejte co chcete. Řekl sem chladně a ukázal sem na pokemona, velkého asi jako já.
Pikachu, Swift, potom rychlý útok(Quick Attack) a pak se stáhni.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime27.07.11 10:58

Geovany


To je pěkný že vůdce si bere na starost méďu.Ale ten zbytek vás sundá na jednu ránu všechny.Jirashi (385) splň mi přání změň Ursaringa (218) na Groudona.Jirashi přikývl a Ursaring se změnil na groudona.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime27.07.11 17:47

Ash

Když Giovanni vypustil Groudona, jen s těží sem skryl údiv. Toho chci. Je mi jedno, jak ho získáte, ale Groudona musíme získat, za každou cenu.
Třeba si u toho chcípněte, ale Groudon bude můj.
Budu hádat, ten poslední skrytej ve stínu, je Mewtwo, že? Bez něj by si na nás nešel... Zpátky Pikachu.
Řekl sem přísně a Pikachu mi skočil k nohám. Chtěl sem ho vrátit do pokebalu, ale odmítl, tak sem po něm pokebal hodil a dostal sem ho tam násilím.
Stejnak bys prohrál.
Vyhodil sem na zem dva pokébaly.
Vítejte, Charizarde, Tyranitare! Řekl sem temně a usmál sem se.
Doufám, že si tvrdě trénoval, Giovanni, jinak o ty tvoje cenný pokémony přijdeš. Řekl sem s ďábelským úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime27.07.11 20:45

Geovani


Ano Groudone,Mewtwo a Jirashi.Řekl jsem ironickým hlasem.Jirashi splň mi další přání odvolej jeho pokémony.Jirashi přikývl a Ashovi pokemoni byli zpátky v pokébalech.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime28.07.11 18:27

Ash

Ty zkurv*synu. Řekl sem a vyhodil sem čtyři pokebaly. Sceptile Dirty Trick! Tyranitare, Bite! Charizarde, Heat Wawe! Venosaure, Sleep Powder! Jeden dopadl před Giovanniho, objevil se Sceptile a rukou mu zakryl obličej, zacpal pusu a čepele na druhé ruce mu přiložil ke krku. Před Groudona taky spadl pokemon, objevil sem Tyranitar, zaryl mu drápy do ramenou a kousl ho do krku. Před Mewtwo se objevil Charizard, chytil ho rukama, obalil ho křídlama, aby nemohl utéct, pak otevřel chřtán a na Mewtwo se vyvalil proud ohně. Venosaur se objevil před Jirashim a pokusil se ho svým útokem uspat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime28.07.11 18:54

Geovani


MewTwo!Stihl jsem ještě zakřičet.Ten zazářil fialovou barvou a všichni ashovi pokemoni se vznesli a několikrát s nimi hodil o zem.Poté už ale nebyl schopen chvilku útočit.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Šafránkové město-Zemní stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Šafránkové město-Zemní stadion   Šafránkové město-Zemní stadion I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Šafránkové město-Zemní stadion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kamenný Stadion
» Oblázkové město (obecně)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Šafránkové město-
Přejdi na: