Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Lesní cesta k prvnímu městu

Goto down 
+3
GeraltWOLF
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 19:45

Red

Lance mě neposlouchal, tak sem mu vlez do báglu a vzal si to pokémoní jídlo. Rozdal sem ho pokémonům a sám sem si vytáh sušenku z batohu. Zaujala mě ta rvačku tý holky s pokémonem, tak sem se na ně díval a poslouchal.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 19:47

Lance

Vyvolám Murkrowa. Proleť okraj lesa jak nejrychleji to půjde. Zkus kličkovat mezi stromama. řeknu mu s úsměvem. Jo klidně. řeknu bráchovi nepřítomně ale to už je v batohu.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 19:55

Suzan

Arigato. Řeknu, vděčně přijmu pokebal, zmenšim ho a dám ho do levé dolní kapsy u bundy. Treecko byl v pravé dolní kapse a pak sem měla ještě pravou a levou prostřední a pravou a levou horní. Zjistila sem ale, že všichni krměj svoje pokemony a já neměla nic s sebou, protože sem neplánovala někde pobýt přes noc. Využila sem tedy nabídky Ayame a vyvolala sem oba pokemony a poslala sem je, ať se u Ayame najeděj a sama sem hladověla. Itadakimasu Ayame no nee-chan.
Možná bych měla sníst tu želvu... ještě sem nikdy želvu nejedla...
Pomyslim si a s úsměvem dojdu za Redem. Ahoj. Dáš mi tu želvu? Řeknu, jako by to byla jasná věc.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 19:57

Red

Poděkuju za to jídlo a začnu sledovat jeho Murkrowa. Že bych řek Pidgeyumu, ať to zkusí taky? Ne, radši ne, je tma a Pidgey se dneska už pořádně nalítal.
Chcete ještě? Zeptám se pokemonů, ale všichni vypadaj dost plně, tak to beru jako odpověď.
Nechceš se zakuklit? Zeptám se Weedla a pohladim ho po těle a aby to nebylo ostatním líto, tak je taky pohladim.
Najednou ke mě přišla ta holka. Co? Zeptám se udiveně, ale hned na to odpovim. Nedám a je to Squirtel
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 19:59

Ayame

Není zač.Řekla jsem mile a šla se mazlit se svími pokémony.


Lance

Murkrow vyletěl a byl ti stále v dohledu kličkoval mezi stromi a vrátil se ale docela za dlouhou dobu bylo vidět že mu dělají velké vzdálenosti roblém a že by potřeboval zrychlit.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:08

Suzan

A to kuře by si mi nedal? Zeptám se furt se stejným úsměvem, i když trochu překvapeně, protože to, že mi nedal želvu, mě zarazilo. Ukazuju na Pidgeyho.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:09

Lance

Tak...zkus nálety, z výšek až k zemi. Nad zemí ubrzdit a nalétnou k dalšímu. usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:10

Red

Ne, Pidgeyho taky ne a ani Weedle. Běž si chytit vlastní pokémony. Řeknu trochu naštvaně a otočim se od ní. Nebojte, za nic vás nevyměnim řeknu pokemonum a pohladim je.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:16

Lance

Murkrow letěl a 3x se mu to povedlo po čtvtrté se nehorázně rosekal.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:22

Suzan

Když tady asi těžko narazim na nějakou jedlou želvu nebo kuře... sem našla sovu, ale sovy se nedaj jíst, ne? Moc masa na nich bejt nemůže.. Řekla sem zklamaně.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:27

Lance

Aj...si skvělej Murkrowe. Odpočiň si. řeknu poté co ho opráším a trošku ošetřím. Vrátím ho do pokebalu. Potom zavolám Bulbasaura. Tak...Bulbasaure, zkus jestli máš nějaký šlahouny, potom zkusíme listovej útok. řeknu a trošku se ušklíbnu při té myšlence.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:36

Lance

Šlahounama chytil strom.Vyletěl jeden slabý list.

Ayame

Hodila jsem po Suzan pitlík brambůrků.Eště by mi chtěla sníst pokémony.Řeknu so v duchu.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:42

Red

Ještě že sem tu holku už neposlouchal, jinak by mě asi trefilo. Všim sem si, jak brácha trénuje, tak sem vzal pokémony stranou ke stromu.
Squirtle zkus ještě to vodní dělo, ale tentokrát do lesa, ne na mě. Weedle ty udělej pořádný jedový bodnutí na ten strom a pak použij vlákno na jeho omotání. A ty Pidgey trochu vzlétni a zkus pořádně mávat křídlama, abys odfouk támhletu větev.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 20:53

Lance

Ták, zaměříme se na ty šlahouny. Zkus s nima omotávat ten strom. Případně do něj mlátit. řeknu mile. Seš šikula.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 21:04

Kashike


Dovařil jsem čaj a ohřál dvě konzervy s jídlem. Jednu přinesu Suzan i s plecháčkem čaje. Tumáš holka, a kdyby ti to nestačilo, přiď si, můžeš si kousnout do mého pokemona. Jemu to vadit nebude.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 21:32

Suzan

Díky onee-chan. Řeknu a vděčně přijmu bambůrky. Potom přijde Kashike a dá mi konzervu a čaj. Děkuju. Řeknu trochu vykuleně a vděčně přijmu konzervu a čaj. Itadakimasu. Řeknu a pustim se do konzervy. Když dojim, napiju se čaje a rozdělám brambůrky. První nabídnu Kashikemu, ale nic neřikám.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 21:36

Red

Dělo se mu povedlo(zapiš si ho).Weedle se zasekl rohem ve stromě.Větev odlétlo.


Lance

Mlátil do stromu šlahouny ale moc mu to nevydrželo.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 21:39

Kashike


Vezmu si nabízený brambůrek. Děkuju. Pak se vrátím ke svým věcem, beze slova otevřu pokebal a dám najíst i Geovi.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime18.07.11 22:11

Suzan

Aha, proto řikal, že to pokemonovi nebude vadit... je to kámen... Pomyslela sem si a pozorovala sem Treecka a Misdreavuse, tak jedí a asi spolu komunikují. Přitom sem usrkávala čaje a pak sem se dívala na temnou oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime19.07.11 4:39

Red

Weedle sem rychle pomoh dostat se z toho stromu a všechny sem je pochválil. Dneska to už stačí, pudem si lehnout. Všechny je nastrkám zpátky do pokébalu a pak si vlezu do stanu a usnu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime19.07.11 6:37

Kashike


Když oba dojíme, sklidím a rozbalím si věci na spaní. Nebudu stavět stan, protože neni třeba, jen si zalezu do spacáku na karimatku, koukám na hvězdy a poslouchám zvuky lesa.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime19.07.11 11:16

Lance

Super odpočiň si. usměju se a odvolám ho. Přejdu k ostatním a sednu si. Kouknu kde je Aipom a pustím se do jídla.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime19.07.11 11:17

Gin

Zatímco všichni trénovali, odešel jsem daleko tak, aby na mě nikdo neviděl. Trénoval jsem Abru v rychlostech teleportu. Zkusil jsem si najít nějakého slabšího divokého pokemona a Abrana něj používala zmatení, dokud nepadl vyčerpáním k zemi. Nechal jsem ho tam ležet a dal Abře jíst. Po několika hodinách jsem se vrátil.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime19.07.11 16:37

Ayame

Když se všichni ráno probudili už jsem pro ně měla nachystaný čaj.Dáte si?Zeptala jsem se mile.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime19.07.11 16:46

Suzan

Když sem dopila čaj, vrátila sem Kashikemu plecháček a pokemony sem odvolala do pokebalů. Potom sem si vylezla na větev nejbližšího stromu a chystala sem se jít spát. Pozdě v noci, sem se ale vzbudila a nemohla sem usnout.
Co takhle províst nějakou čertovinu? Pomyslela sem si a vyhodila sem z pokebalu Misdreavuse. Běž a ukradni jim všechny sny! Řekla sem svým temným hlasem a Mis poslechnul a udělal to. Potom sem ho vrátila do pokebalu a spokojeně sem usnula.

Ráno sem se probudila celkem pozdě. Byla sem dál od nich, takže mě nevzbudil žádný hluk.
Slezla sem ze stromu a došla sem k tábořišti. Brý ráno? Jak ste se vyspali? Zeptám se a v duchu se začnu smát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 4 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesní cesta k prvnímu městu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Les-
Přejdi na: