Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Lesní cesta k prvnímu městu

Goto down 
+3
GeraltWOLF
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 16:48

Red

Vstal sem dost mrzo, protože mě vzbudil nějakej rámus venku. Byla to Ayame dělající snídani.
Díky, řeknu a v tichosti tam sedim a piju svůj čaj, ke kterýmu sem si vzal sušenku. Jakmile dojim, tak du do lesa na malou a v tom jezírku se opláchnout.
Když sem se vrátil, tak zrovna vstávala ta holka. Dobrý, řeknu jentak do větru a začnu si balit věci, při čemž vzbudim bratry.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 19:35

Lance

Vstal jsem už s Ayame. Oplách jsem se v jezírku a potom sem jí pomohl připravit snídani. Tak, dneska bysme už měli dorazit do města ne ?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 20:07

Ayame


To je podle toho jak se bude kdo snažit trénovat po cestě Vrestling.Řeknu pobaveně a upřu pohled na Suzan a Treecka.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 20:14

Kashike


Ráno vstanu, s vděkem příjmu čaj a trošku posnídám. Pak si pobalím věci a za 10 minut jsem připravený na odchod. Tentokrát si cestou něco chytím.... třeba rýmu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 20:29

Ayame


Nebo bolehlav od Misdreavuse. řeknu eště víc posměšnějc a eště víc upřu pohled na Suzan.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:04

Suzan

Zamračim se. Ty mě dycky prokoukneš onee-chan. Ale neboj, pokemony po cestě nechám v pokebalu, pokud nenarazim na nic zajímavýho... Nesmíš to mít Treeckovi za zlý, že se chce vydovádět. U Ashe to bylo samí "Ano můj pane, jak si žádáš." a nebo "Jistě, dohlídnu na to, aby Horamu nic nepkazil." a nebo "Omlouvám se, ale myslela sem, že bude stačit, když se budu dívat."
Musíme si to tu užít, dokud můžeme.

Řekla sem a věty v uvozovkách, sem říkala temným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:11

Ayame


Ash!Jediný co ze mě vyšlo a byl to asi nejděsivěší tón co kdy Suzan slyšela. (a to je co říct)
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:27

Suzan

Nic to se mnou nedělalo, na děsivé tóny sem byla zvyklá od Ashe. Proč ho tak nesnášíte? Podle toho co vim, tak je jen oběť nehody ne? Nemůže za to, co se z něj stalo. A navíc útok na radu se mu nepovedl, zatim nic vážnýho neudělal, protože se skrývá a osnovuje svoje plány. Vím o tom dost, protože tam bydlim.
Řeknu jako by nic, ale překvapilo mě, že tak vyjela, když slyšela to jméno.
Není to náhodou takže si ho předtim... Ne, promiň, do toho mi nic není.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:29

Lance

Snažím se vnímat rozhovor a neztratit nit. Nijak ale nezasahuju, pouze připravuju pokemonům snídani.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:31

Ayame


Nemilovala.Řekla jsem a pak mi docvaklo t oco řekal předtim.Ty výš co plánuje !Zakřičela sem radostně na celej les a objala ji.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:40

Suzan

Jemně sem ji odstrčila. Promiň... ale... Ash mi dal domov a místo, kde sem se cejtila dobře... Představovala sem si to teda trochu jinak. Mám ráda temnotu, prostě mě nějak přitahuje, ale to co dělá Ash se mi nelíbí, nerada ubližuju lidem, to je něco jinýho, než temnota, to už je zlo... I když nesouhlasim s tím co dělá, mám ho ráda a nemůžu ho zradit, když mi dal domov a živil mě.
Řekla sem striktně a temně. Bylo mi ale Ayame líto. Měla sem ji ráda a musela sem ji takhle zklamat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime19.07.11 21:42

Ayame


Chápu.Řekla jsem .
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 10:12

Gin

Probudil jsem se na začátku jejich rozhovoru, takže jsem neslyšel ty "vtípky", které všichni říkali. Jasně, že ho můžeš zradit...Stačí, abys byla chvíli mezi náma... zakřenil jsem se...
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 10:28

Red

Ten jejich rozhovor sem sice poslouchal, ale nepřidával sem se. Místo toho sem pomáhal Lancevi s přípravou pokémonní snídaně.
Když byla snídaně hotová, tak sem je vypustil a nechal je najíst. Tak dem ne? Navrhnu, když pokémoni dojídaj.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 10:46

Gin

Vyvolal jsem abru a dal jí suchárek. Jo, vyrazíme...
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 13:20

Blaze
vstal jsem a vyrazil na cestu
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 13:42

Red

Tak teda jo. Nadšeně schovám pokémony do pokébalu, až na Pidgeyho, tomu řeknu, ať letí nad náma, alespoň se trochu vytrénuje ve vytrvalosti. Jdu společně s ostatníma, ale po chvilce mě jejich společnost přestane bavit. Všichni sou strašně starý a ty dvě holky nemám rád.
Počkám na křižovatce. Řeknu bráchovi a vyrazim klusem dopředu. Jakmile je ztratim z dohledu, tak zavolám Pidgeyho. Zkusíme to jako včera, hledat pokemony. Ale zkus lítat mezi stromama jako Murkrov včera. Řeknu mu a jdu za nim.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 13:57

Ayame

Vše jsem si sbalila nakrmila pokémony a vyrazila na cestu.Po hodině jsem došli na okraj lesa.Jenže tam byl malý háček.

Team Rocket


Kampak Kampak?
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:04

Red

Jelikož sem šel napřed, tak sem tam byl zatim sám. Co ste zač? Sotva sem se zeptal, tak mi Pidgey přistál na rameni.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:22

Team Rocket


Zas budou problémy!A problémy jsme my!
My chráníme svět před velkou zhoubou , před láskou , krásou , štěstím a touhou . To ta největší jsou totiž zla co kdy naší zemi ovládla . . . Keiko ,,, Hinamori . . . Zlý Rakeťáci jsou už zase tady a zmaří vám všechny vaše snahy !!! ,,Meowth,Se vším všady !!!A ted nám dejte vaše Pokémony!
Keiko:
Hinamori:
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:25

Red

S otevřenou pusou je poslouchám a když skončej, tak se začnu smát. Co to bylo? vydám ze sebe během smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:29

Jesie & James


Meowe? Co děláš u nich? Takhle se to dělá!Zakřičí osoby co přijdou.Zas budou problémy!A problémy jsme my!
My chráníme svět před velkou zhoubou , před láskou , krásou , štěstím a touhou . To ta největší jsou totiž zla co kdy naší zemi ovládla . . . Jessie ,,, James . . . Zlý Rakeťáci jsou už zase tady a zmaří vám všechny vaše snahy !!! ,,Meowth,Se vším všady !!!A ted nám dejte vaše Pokémony!


Keiko&Hinamori

Pche!
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:31

Red

Když se objevili nově příchozí, tak sem se přestal smát, ale když začali dělat to samý, tak sem se smíchy sotva udržel na nohou. Nejste vy náhodou pokémonní zpěváci? Zeptám se zase během smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:33

Team Rocket (všech pět)



My sme poké padouši a okradem vás o pokémony!
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime20.07.11 14:36

Red

Ta věta o kradení pokémonu mě probrala a přestal sem se smát. Moje pokemony nedostanete! Běžte si nachytat vlastní!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 5 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesní cesta k prvnímu městu
Návrat nahoru 
Strana 5 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Les-
Přejdi na: