Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Lesní cesta k prvnímu městu

Goto down 
+3
GeraltWOLF
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 9:26

Kashike


Celou dobu stojím opodál a tvářím se že se mě to netýká. Kdyby chtěli mého pokemona, tak by mě napadli. A kdyby mě napadli, tak s tímhle výběrem by dostali na tlamu, tak co.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 15:15

Gin

Jako kdybych potřeboval další trable... pomyslel jsem si a opřel se vedle Kashikeho. Koukám, na světě už nebude moc normálních lidí, co? Za poslední tři dny jsem potkal takovejch idiotů, že s emi chce zvracet...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 16:14

Kashike


Ani nevíš, jak blízko jsi k pravdě se svým výrokem. Člověk si tak něják v klidu žije, pak si řekne, že vezme pokemona a vyrazí si jen tak někam... a pak naráží na samý divný lidi.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 16:38

Gin

A samý obyčejný pokémony. Proč nás ta holčička nevezme někam, kde by byla zábava? Chtěl bych si ulovit pokémona, který je vzácný. Nezajímá mě, jak je silný, nehodlám bojovat. Chci se jen zajímat o pokemony. Ale tohle prostě nikam nevede... rozhodím rukama.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 20:24

Ayame


Otočím se na Gina.Po pěti stadionech je území kde se vyskytuje nějaký legendární pokémon pokud se nepletu.Ale s tím co máte ho ani nezasáhnete všichni dohromady.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 21:57

Kashike


Jo, máš recht Gine... stál bych o nějáké další kamenné a možná nějákého zápasnického... ale zápasníci se shánějí blbě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 22:11

Gin

Vzácní pokémoni se nezasahujou. Ti se pozorujou z hubou dokořán, holčičko...
Kreténi pitomí, pořád by potřebovali něco zasahovat a chytat. už jsem z nich byl fakt na kapky. Ale díky za info...čau...

Vyrazil jsem směrem, který mi popsala Ayame.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime21.07.11 22:40

Ayame


Bojové ty se dají také sehnat hladce když víš kde.Můžu se kdyžtak zeptat známého.Usmála jsem se na něj.Pitomej Gin neví o čem mluví až najde super vzácnýho pokemona tak bude první kdo po ňom pude s MasterBallem v ruce.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 9:38

Kashike


Známého... hm... víš, radši bych to nejdřív zkusil sám a až pak kdyžtak využíval nějákou protekci. Pak si všimnu že Gin odchází. Hele, chlape, kam jdeš??? Bude vadit když se přidám?? Není moc zábavný cestovat sám.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 13:27

Gin

Hm...Abra mi toho asi moc nepoví...tak pojď, třeba cestou narazíme na zápasnické pokemony... řekl jsem a pokračoval volným krokem v cestě.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 15:58

Suzan

Sakra já chcu jít s nima... Ale potřebuju nutně do nejbližšího města, kam teď směřuje Ayame... Chjoo. Pomyslim si a jen svěsim hlavu a du dál s Ayame.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 18:07

Gin

Vytasím mobil a doufám, že mají zapnutý bluetooth. Těm, u kterých zkusím odhadnout nick, pošlu poznámku s mým telefonem.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 18:53

Kashike


To by chtělo. Vyrazím za Ginem a zamávám ostatním. Zatím se mějte, určitě se ještě uvidíme. Dál pokračuji vedle Gina a přemýšlím nahlas. Takže ty chceš spíš pozorovat pokemony jo??? Nebo sbíráš jen určitý typ???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 19:02

Gin

No...já zažil ještě roky, kdy se to tu nehemžilo pokemony a trenéři byli frajeři a ne verbeš...Nicméně abych odpověděl na tvou otázku, ano i ne. Chci pozorovat pokémony, kteří se jen tak nediví, a pokud s tím budou souhlasit nebo pokud mě přeci jen zastihne mlsná, tak je ulovit. Nevím, co bych ti k tomu řekl, snad jen, že má sbírka bude mít jistě na konci mé cesty Zapdose, Mortress a Articuna.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 19:40

Gin


Před tebou se oběvil Diglet.

Kashike

Ze stromu na tebe skočil Mankey a začal ti rabovat batoh.

Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 19:47

Gin

Hmm...diglet...chci ho? pomyslel jsem si...Ne... Díval jsem se na Mankeyho a začal jsem se pomalu smát. Hele, chlape, jsem nevěděl, že máš bratra...
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime22.07.11 21:05

Kashike


Při dopadu Monkeyho jsem se propadl v kolenou. Instinktivně jsem se otočil, zahodil batoh a vytáhl pokebal s Geodudem. Co to kruci???!!!!! Aha, tak ty chceš jídlo... víš co??? Tady máš ty potvoro. Vytáhnu z kapsy Tatranku, rozbalím jí a nabídnu jí pokemonovi.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime27.07.11 11:00

Monkey

Radostně si ji vzal a pak se po tobě začal lísat.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime27.07.11 19:59

Kashike


Pocem ty prcku. Zkusím ho pohladit a čekám co udělá.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime30.07.11 16:48

Kashike

Skočil k tobě asi tě má rád.

Ayame

Šla jsem dál cestou do města.

Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime30.07.11 17:00

Suzan

Šla sem nejistě za Ayame.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime30.07.11 18:01

Kashike


Vytáhnu pomalu pokebal a podám mu ho. Půjdeš se mnou???
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime30.07.11 18:34

Monkey do něj skočil.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime31.07.11 9:44

Gin

Kéž by to takhle fungovalo pořád... prohlásil jsem po Kashikeho výkonu.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime31.07.11 15:31

Kashike


Prohlédnu si pokebal a pak ho schovám. Jo, kéž by. Ale Mankey bude dobrej, chtěl jsem bojového pokemona. Co ty?? Ty máš nějáké vysněné zvířátko???
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesní cesta k prvnímu městu
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Les-
Přejdi na: