Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Lesní cesta k prvnímu městu

Goto down 
+3
GeraltWOLF
SteamTiger
Mister_zx
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 17:51

Lance

Jop. Mohla bys mi potom poradit jak dál trénovat s Murkowem ? Je to taky psychický typ. optám se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 17:52

Suzan

Jo jdu, zatim se tu mějte. Řekla sem, mávla sem na ostatní, ale nešla sem spát, šla sem někam daleko od nich. Vyhodila sem z kapsy pokebal z něj vylezl Dark Treecko. Vyskočil mi na rameno a pohodlně sem tam usadil. Deme pochytat nějaký noční tvory Treecko, ať se nám rodinka rozroste. Tma je tak supeeer!
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 17:53

Kashike


Jistě, a ani nevíš jak rád. Vyberu si pěkné místo, vytáhnu lihový vařič a začnu vařit vodu. Kdo všechno si dá čaj???
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 17:56

Red

Pidgey se po chvíli neúspěšně vrátil a já ho schoval do pokebalu. Když začla ta holka dělat oheň, tak sem čekal až brácha postaví stan, do který si hodim batoh a pak vyrazim hledat nějakej zdroj vody.
Po chvilce hledání najdu menší pramen a vypustim squirtla. Zatim se můžeš trochu vyřádit a pak budem trénovat kámo. Řeknumu a nechám ho blbnout ve vodě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 17:58

Ayame


Pokud murkrova naučíš velké výdrži a rychlosti dám ti pro něj TM30.Řeknu a pak se zamyslím a dodám.Tréning na zlepšení výdrže je různý u létavého pokémona bych zkusila rychlé létání s překážkami a nebo bojem.Potom co to dořeknu se pousměju vyndám všechny pokémony a dám jim jíst.Chcete taky nebo máte své?Zeptám se ostatních přičemž ukazují na jídlo pro pokémony.

Suzan

Po chvilce hledání jsi narazila na Hoothoota.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:05

Lance

Uvidíme teda. Zkusím s ním pocvičit. Ne díky, mám svoje. řeknu a vyvolám Bulbasaura s Murkrowem. Každému jim dám něco k snědku.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:18

Suzan

Heej, sovo, neviděla si tu někde nějakého temného pokemona? Treecko, zeptej se jí, třeba to je práskačka a někoho bonzne. Řeknu a pokud mi Treecko nijak neukáže, tak nechám sovu sovou a du hledat dál.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:20

Red

Squirtle pojď sem, zavolám ho po chvilce blbnutí. Teď trochu zatrénujem kámo. Zkusíme vodní dělo, zkus to. Squirtle něco zkouší, ale vodu nestříká, tak ho zastavim. Počkej, já to to ukážu. Sundám čepici, strčim hlavu do vody a naplnim pusu vodou. Pak se na něj kouknu a mávnu na něj, že du na to a z pusy začnu stříkat vodu. Teď ty.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:25

Suzan

Hoothoot na tebe jen nevěřícně kouká.Pak se poleká a zmizí ve stromě.Okolo tebe je divná aura.Pak se před tebou oběví Misdreavus.

Squrtle

Strčí hlavu do řeky a vyplivne vodu co si dal do pusy.Pak se na tebe nadšeně podívá.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:27

Red

Jo, skvělá práce. Pochválim ho a poplácám ho po krunýři. A teď to zkus bez toho abys dal hlavu do vody. Vystříkni tu vodu ze sebe. To zvládneš, seš skvělej. Povzbudim ho a sleduju ho.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:31

Suzan

Kawaaaaaai!!! Tebe chci, i když seš asi k ničemu! Řeknu nadšeně a v očích mi problikne černý plamínek (to je místo "v očích mi zajiskří hvězdičky").
Treecko, Leer a hned po tom Pound! Řeknu a zlověstně se podívám na Misdreavuse a ukážu na něj prstem. Potom vytáhnu pokedex, abych zjistila co je zač. Duší! Jak jinak, kdyby nebyl temnej(nemyslí druh pokemona, ale spíš to, že je "zlej"), tak by se mi nelíbil! Řeknu nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:38

Squirtle

Snaží se ale nic se mu nevede.


Suzan

všechny útoky Misem prolétli. (to méno je debilní budu ho zkracivat!! )
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:41

Red

Celej ntěšebej sem Squirtla sledoval a ikdyž mu to nešlo, tak sem mu věřil. Zkus se nejdřív pořádně napít. Možná to pak pude líp. Zkusim mu poradit.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:44

Suzan

Dojdu k Misovi a čapnu ho za ucho. Seš zlej kluk, zlej! Vyndám jeden pokebal a hodim ho po něm. Buď hodný kluk a poť k mamince! Kdyby náhodou utekl, vytáhnu další pokebaly a začnu je po něm házet a takhle ho budu honit. Treecko utíká za mnou, sbírá pokebaly a podává mi je.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:51

Red

Squirtle se napil a pak z něj vycákla miniaturní čárka z cody a ta mu dopadla pře nohy.

Suzan

Když si hodila pokébal něco tě uspalo a trecka taky.

Ayame

Šla jsem se podívat po suzan.Když jsem ji zahlédla jak se snaží chytit Mise tak jsem se schovala aby mě neviděla.Když jsem nakoukla suzan měla před nohama pokébal a ona ia Trecko Spali.Tak jsem je opatrně a s těží přenesla k ostatním.A pokébal sem si nechala v ruce a sedla si k ní.


Naposledy upravil Mister_zx dne 18.07.11 18:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:53

Red

No vidíš řeknu radostně a poplácám ho. Přesně takhle, jen víc. Budem ještě pokračovat, nebo se dem najíst? Zeptám se a čekám na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:54

Red

Squirtle se zasnažil a postříkal ti kalhoty že to vypadalo trapně.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:56

Red

Snažil sem se uhnout před vodou, ale nestih sem to. Podíval sem se na to a pak sem mávnul rukou. To nevadí, de ti to čim dál tim líp, pochválim ho a sleduju ho dál.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 18:58

Suzan

První se vzbudil Treecko a ospale se protáhl. Líně ke mě došel a propleskl mě ocasem. Au! Řekla sem za spaní, pak sem se probudila a posadil sem se tak rychle, že sem omylem vrazila do Ayame, celkem silně. Ayame-oneesan! Gomeeeeeeeeeeen!!! Řekla sem nešťastně a z očí se mi spustil proud anime slz. Já vážně nechtěla! Zlej Treecko, zlej! Řekla sem a čapla sem Treecka pod krkem, on mě kousl do nosu a já jeho do ocasu a pak sme zmizeli v kouři a občas se objevila nějaká ta pěst, nebo ocas, nebo komický, bolestivý obličej.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 19:02

Red

Squirtle udělal poslední vodní čůrku a pak se zatvářil hladově.

Ayame

Ehm.ehmm!Dělala jsem furt pro upoutání její pozornosti ale jelikož mě nevnímala tak jsem zařvala.Suzan uklidnise se a poslouchej mě!
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 19:07

Red

Tak jo, dem, zavelim a vyrazim se Squirtlem do tábora. Posadim se vedle Lance a vyvolám všechny pokemony. Lanci dej mi taky nějaký jídlo pro pokémony. Zažadonim.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 19:08

Suzan

Moje hlava vykoukla z mraku a pak se na ní objevil ocas a hlava zmizela. Ty malej...! Zakňučela sem a pak sme se tak nějak překulili a v oblaku prachu zmizela i chudák Ayame. V prachu nebylo moc vidět, takže jí sem tam něco kouslo do nohy a tak podobně.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 19:14

Ayame

Espeone!Zakřičím z mraku a Espeon se otočí od jídla.Pak mu zazáří oči modře a my (já suzan a Treecko) se vznášíme.Už se uklidněte!Řeknu přísně.Pak mile kývnu na espeona který nás pustí a dál se věnuje jídlu.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 19:21

Suzan

Chvilku se pereme i ve vzduchu a pak vystrčim hlavu a všimnu si, že se vznášíme. Aaaaa! Najednou prach ustane a Treecko vyjeveně kouká na zem. VYpadá to asi následovně, Treecko je zakouslej(nemá zuby) v noze Ayame a Suzan drží Treecka v uzavřené kolíbce(wrestlingový chvat). Najednou se všichni všeho pustěj a koukaj dolů. Dolů, dolů, dolů, dolů!!! Zakřičim a Treecko se vyděšeně drží mojí hlavy. Když se oba sneseme na zem, klekneme si a skloníme hlavu. Gomen.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime18.07.11 19:40

Ayame


Podám jí pokébal.Misdrav vás uspal ale máš ho.Řeknu mile.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lesní cesta k prvnímu městu   Lesní cesta k prvnímu městu - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lesní cesta k prvnímu městu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Les-
Přejdi na: