Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Ulice Chromového Města

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 15:56

...
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 16:09

Ayame

Přivedla jsem skupinku do prvního města jejich dobrodružství.V hlavě se mi začali rojit vspomínkya mě začali téct malé slzičky po tváři. Tak tady je ulice,v pokefonu nebo v pokedexu by jste měli mít GPS mapu města aby jste se nestratili.Otočila jsem se na skupinku a ukazovala funkce Pokedexu/pokefonu.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 16:36

Gin

Hádám, že pokecentrum je tamhleta budova vedle stadionu... ukážu na krčící se budovu a vyrazím tím směrem. Chci vidět nějaké hezké pokemony. Pak se půjdu mrknout na stadion.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 17:16

Red

Poslouchal sem tu holku a sám sem si v Pokedexu našel trasu do Pokecentra, kam sem taky vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 17:17

Suzan

Ayame, na stadion půjdeme společně? A v kolik to asi bude hodin? Abych nezmeškala. Řekla sem a doufala sem, že se mnou pořád počítaj.
Návrat nahoru Goto down
Kashike
Trainer
Kashike


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 08. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 18:07

Kashike


Mlčky následuji Gina a rozhlížím se po městě.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 18:36

Ayame


Um jak chcete.Otočila jsem se na ni s úsměvem a prohlížela si stánky a šla k pokécentru.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime01.08.11 19:24

Gin

Vešel jsem do pokécentra a rozhlédl se po tamních pokémonech. Pak jsem zakýval hlavou. Abra si půjde zabojovat. Alespoň vám unavím soupeřovy pokémony.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime02.08.11 18:10

Suzan

Když o tom tak přemejšlim, tak půjdu omrknout konkurenci. Řeknu a vyrazím směrem ke Stadionu. (přesun)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Trainer
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 07. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime02.08.11 19:05

Gin

Čekej, chtěl jsem tam jít pozdějc, ale abysme tam šli najednou... řekl jsem a doběhl ho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime09.08.11 14:33

Ayame

odešla jsem an stadion
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Ulice Chromového Města Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ulice Chromového Města   Ulice Chromového Města I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ulice Chromového Města
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Chromové Město-
Přejdi na: