Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Red - Tokugawa

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Red - Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Red - Tokugawa   Red - Tokugawa I_icon_minitime05.07.11 17:15

Jméno: Red

Příjmení: Carter

Věk: 14 let

Výška: 165 cm

Váha: 53 kg

Povolání: Trenér dobrodruh

Povaha: Věčně vysmátej a neposednej. Když zrovna nejezdim na prkně, tak otravuju starší bratry.

Vybavení: 6 pokebalů, 1 pokedex, 1000 zlaťáků, batoh, spacák, náhradní oblečení, skate, sušenky

Vzhled: Tmavě-hnědý oči (do černa), oblečení jako na obrázku, atletická postava a na hlavě neustále čepice. Pokebaly nosí na opasku a když zrovna nejede na skatu, tak ho má zezadu na batohu.

Pokémon:
Squirtle – Náraz (narazí do soupeře hlavou), Zmatení ocasem (zmate protivníka a tím sníží jeho obranu), Vodní dělo
Spoiler:
Pidgey - Náraz, Písečný útok (Křídly rozvíří písek a oslepí soupeře)
Spoiler:
Weedle - Jedové bodnutí, Vláknová střela

Cíl: Stát se šampiónem

Strach: Že se na mě starší bratři vyprdnou

Vysněný Pokémon: Gastly

Příběh: Narodil jsem se do jedné rodiny v Oblázkovém městě. Táta trenér pokemonu, mamina pomocnice profesora Oaka a dva starší bratři. Táta byl často pryč a když se o mě nestarali bratři, tak sem byl s mamkou u profesora Oaka mezi pokemonama s kterýma sem si chtěl hrát.

Když sem vyrost a nikdo mě nemusel hlídat, tak sem se u profesora Oaka už tolik neukazoval, většinou jenom když po mě něco chtěla mamka anebo když sem si chtěl hrát s pokemonama. Většinu času sem totiž trávil jízdou, spíše učením, na skateboardu anebo běháním za jedním z bráchů, většinou za tim starším.

Ikdyž sem rád dělal lumpárny, tak sem měl nejradši tátovy zastávky doma, kdy nám dával dárky, ukazoval nový pokemony a vyprávěl příběhy, co zažil a slyšel. Nejvíc se mi líbily strašidelný příběhy, hlavně ty o pokemoních duchách a proto je mým snem jednoho takového chytit a vytrénovat.

Když se táta vrátil nadobro domu, tak sem musel trochu ubrat s lumpárnami a musel sem se víc věnovat přípravám na trenérskou cestu, s čím mi pomáhal táta s bráchou a musel sem chodit na přednášky k profesorovi Oakovi. Ale to mi nebránilo v jízdě na prkně, bez něj sem se nikdy nikam nehnul.

Když mi bylo 14 let, tak mi všichni pořád připomínali, že brzy všichni tři vyrazíme na cestu a nutili mě se ještě víc připravovat a já to nesnášel. Občas sem před nějakou hodinou vzal prkno a utekl ven, kde sem dělal bordel s kamarádama. Občas sem tajně sledoval Lance, když se někam nenápadně vypařil. A skoro vždycky to dopadlo tak, že se cicmal s nějakou holkou.

V den jeho 18. narozenin jsme si vybrali pokémona a vyrazili na cestu. Protože jsem u profesora Oaka rád plaval v bazénu s pokémona, tak sem si vybral vodního pokémona. Squirtla.

Obrázek:
Spoiler:


Naposledy upravil Tokugawa dne 19.07.11 4:42, celkově upraveno 6 krát
Návrat nahoru Goto down
Ero-sama

Ero-sama


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 10. 06. 11
Age : 29
Location : Taková prdel světa :D Pardubice :D

Red - Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Red - Tokugawa   Red - Tokugawa I_icon_minitime05.07.11 17:20

Pořádně si to po sobě přečti a uprav menší pravopisné chyby, ale jinak asi PŘIJATO . Ještě si počkej na názor druhého Admina a pak se zapoj do hry Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.googleforidiots.com
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Red - Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Red - Tokugawa   Red - Tokugawa I_icon_minitime05.07.11 20:18

přijato!
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Red - Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Red - Tokugawa   Red - Tokugawa I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Red - Tokugawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Charaktery-
Přejdi na: