Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Kamenný Stadion

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime01.08.11 16:00

Kamenný stadion se nachází kousek za městem, kam každý najde cestu. Je to obrovská budova s kamenným obložením. Uvnitř jsou dvě arény s hliněnou podlahou a kamením o velikosti až 2 metry.
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime02.08.11 18:11

Suzan

Pokusila sem se dostat do stadionu a omrknout, jak se tady zápasí. Jaké používají pokemony, jak s nimi bojují, atd.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime04.08.11 18:17

Suzan vešla do stadionu předním vchodem a ikdyž zrovna žádnej zápas neprobíhal, tak trenér stadionu zrovna trénoval s Geodudem. Bylo tam vyskládaných pár sloupů cihel a Geodude je drtil svojí pěstí. Trenér si tě nevšiml, protože byl k tobě otočený zády, ale zato se ozval ohromný řev a na druhé aréně byl vztyčený obrovský Onix, který byl předtim smotaný a vypadal jako skála.
Danny se otočil a během mluvení šel k Suzan. Zdravím a omlouvám se tady za Onixe, tohle dělá často. Jmenuji se Danny a jsem trenérem tohoto stadionu, přišla jsi mě vyzvat?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime04.08.11 22:05

Suzan

Onix mě dost polekal, takže sem tam stála jako opařená a potom ke mě šel Danny.
Sakra! Velkej nabušenej černej chlápek s bílejma vlasama!
Pomyslim si vylekaně.
Ehm... eee... tooo... já sem se chtěla jen podívat. O odznak mám zájem, to jo... ale... Popravdě sem se přišla podívat, jak trénujete pokémony a jak s nima bojujete, abych měla výhodu... Zlobíte se?
Řekla sem a u poslední věty sem nasadila nevinný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime08.08.11 19:26

Danny Rock

Né, vůbec ne. Rád pomáhám trenérům. Ty asi nebudeš začátečník co? Začátečníci sou děti a tahle určitě neni dítě. Uvědomil sem si, že na ní zírám a rychle sem se otočil na Geoduda a ukázal na něj rukou. Já používám kamenný pokémony a jednoho zemního. Jak bojuju ti neukážu, protože nemám s kým. Jedině my dva spolu. Otočim se zpět na ní a ukážu rukou na ní a na sebe.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime08.08.11 21:17

Suzan

Ano, jsem začátečnice. Začala jsem teprve nedávno s trénováním pokémonů. Řekla jsem a když mi nabídl souboj, tak sem se lekla. Ne, ne, ne, raději ne. Mám totiž zatím jen dva pokémony a jednoho z nich sem chytila teprve včera. Radši bych byla, kdyby se nejdřív ukázali mí spolucestovatelé a na řadu šla jako poslední...
Potom sem si ho přeměřila pohledem.
Kamenné pokémony ano? Hodí se to k vám... Řekla jsem a pak jsem si uvědomila, že to bylo nahlas. Omlouvám se! Nepochopte to nějak špatně, to já jen tak plácám!
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 8:00

Danny Rock

Jen sem se s rukama za hlavou přihlouple usmíval. V pořádku. Ale nechceš si to rozmyslet? Já budu bojovat s Nosepassem, je to můj nejmladší pokemon a nemá moc zkušeností v boji. A boj by byl jen na jedno vítězství s jedním pokemonem. Co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 9:32

Suzan
celkem dost sem se zamračila a otevřela sem pokedex a našla sem si tam Nosepasse. Potom Misdreavuse a Treecka.
Hmm... S Misdreavusem bych možná ani neprohrála, ani nevyhrála. Třeba by mi ho nezasáhl, ale asi bych neměla ani jak zaútočit. Ale když mi zmlátí Treecka, tak co potom budu dělat?...
No dobrá... Zamračila sem se a pak sem se nechala dovést do nějaký arény, nebo něčeho takového.
Ehm, budu mít nárok na to se vzdát? Zeptám se pro jistotu a v ruce už sem sevřela pokébal.
Treecko. Řekla sem a z pokébalu vyletěl Treecko, akorát s kůží temnou jako noc.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 9:48

Danny Rock

Když souhlasila, tak sem se usmál a došel k menší aréně. Geodude dokončíme to později. Namířim na něj pokebalem a zmizí.
Jistě, stačí říct. Nebo ho můžeš rovnou odvolat. Treecko? Dobrá volba, travní pokemo...sakra, on je černej. Doufám, že ho takovýhleho chytila a že neni s Ashem. Radši se na to nebudu ptát, ještě by mě to naštvalo.
Nosepassi. Předemnou se objeví metrovej nemotornej pokemon. Treecko je dobrá volba, kamenní pokémoni nejsou moc odolní proti travním pokémonům. Až budeš připravená, tak začni.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 10:49

Suzan

Tak jo, jdeme na to Treecko. Kamenný pokémoni jsou hodně odolní, takže vydrží víc zásahů než ty. Po každým útoku se musíš hned stáhnout. Vpřed!
Řekla sem a Treecko se rozeběhl na Nosepasse. Pound! Řekla sem, Treecko vyskočil, udělala otočku a zaútočil na hlavu. Ať se to povedlo nebo ne, hned se stáhl zpátky, z jeho dosahu.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 10:57

Rock

Nosepassi připrav se. Sotva sem to řek, tak se na mě otočil a já se chyt za hlavu. Sleduj soupeře. Nosepass kývnul, že rozumí a otočil se na treecka, ale to už útočil a praštil ho do hlavy. Nosepass nestihl zareagovat a dostal zásah přímo do hlavy a o pár kroků ustoupil. Zpevnění a náraz. Na chvilku se začne soustředit a trošku se zablejskne, pak se rozeběhne na treecka, ikdyž mi je jasný, že mine.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 11:53

Suza

Treecko, úskok do strany, pak se dostaň za něj a pound! Potom dva metry od něj. Řekla sem, Treecko uskočil před hromotlukem do prava, pak skočil za něj, vyskočil a ocasem do hlavy. Potom uskočila dva metry dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 14:33

Ayame

opřela jsem se o sloup na stadionu
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime09.08.11 15:39

Rock

Nosepass sice nestíhal reagovat na rychlé pohyby, ale rány ho nebolely. Měla bys něco vymyslet, Nosepasse ty rány bolej asi tolik jako Treecka. Mlátit ho takhle nemá moc cenu, to se dřív Treecko unaví. Pořádně si ho prohlídni. Má malý ruce a nohy a obří tělo spojený s hlavou. Pak sem si všim nově příchozí. Ta holka mi někoho připomíná, kde sem jí jenom viděl. Kamený hod a pak náraz. Nossepas šáhne na zem a zvedne asi dvoukilovej kámen a hodí ho po treeckovi a pak se na něj nemotorně rozeběhne.
Návrat nahoru Goto down
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime10.08.11 9:31

Suzan

Uviděla sem, jak přišla Ayame a pak sem jen viděla, jak ten hromotluk zvedá kámen. Namířila sem na Treecka pokebal a ten zmizel těsně před tim, než ho kámen rozmáčkl. Ze dvou metrů byla malá šance na to, že by stihl Treecko uhnout. Hlavně když sem koukala, kde co lítá.
Omlouvám se, asi to nebyl dobrý nápad. Děkuji za příležitost. Řeknu, uklonim se, schovám pokébal a vylezu z arény nahoru na ochozy. Tam čekám, jestli někdo bude chtít Rocka vyzvat.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime10.08.11 11:23

Ayame


Danny zvaný Rock.Řekla jsem přátelsky a šla k němu.Starý přítely ráda tě zase vidím.Podala jsem mu ruku.Druhou sem vyťukala SmS na pokéfonu která za chvilku přišla SUzan.Pokud chceš bojovat proti hrubé síle používej Misdravuse.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
SteamTiger
Dark Trainer
SteamTiger


Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 06. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime10.08.11 11:50

Suzan

Váhala sem, ale myslela sem, že to Treecko zvládne. Odepsala sem Ayame.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime10.08.11 16:05

Rock

Ááá zdravim. Starej asi těžko, je to ještě děcko, ale už vim, kdo to je, takhle mluvila. Ayame. Slyšel sem, že má stadion na starost jen jedna trenérka, ale nevěděl sem, j estli ty, nebo sestra. Jak se vám daří?
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime10.08.11 18:27

Ayame


Sestra to teď vede.A mě se daří celkem fajn pomáhám nováčkům.A tobě?Usměju se na něj.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime11.08.11 8:59

Rock

Já se mám taky fajn. Občas s Onixem vyrazíme do hor sledovat pokemony, no prostě jako vždycky. Zasměju se a zase dám ruce za hlavu. Takže to děvče cestuje tebou? Jestli jo, tak moc nepomáháš. Ten treecko nebyl moc zkušenej, nepoužil ani jeden travní útok. Tohle řikám už vážněji.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime11.08.11 21:34

Ayame


myslíš že si někdo nechá poradit.Řeknu uraženě.Oni spolu radši vrestling.Zakřením se na něj.Ale pokud si dobře pamatuji má ještě jednoho v záloze,ten by ti udělal větší problém jen se musí naučit pořádně používat strategii a výhody tipů.Ukážu na něj prstem.Chceš si dát zkušební zápas?Podívám se do země.Ale vyšla jsem ze cviku.Pomáhat profesorce a profesorovi je otrava.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Kamenný  Stadion Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kamenný Stadion   Kamenný  Stadion I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kamenný Stadion
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Šafránkové město-Zemní stadion

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Chromové Město-
Přejdi na: