Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Zdravím tě!
Máš rád Pokemon?Chceš se stát mistrem pokémonůi?Tak tohle mmorpg fórum je pro tebe jako stvořené... Neváhej a zahraj si textovku pokémon!
Zaregistruj se čekáme na tebe!
Pokemon Text MMO Czech Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Československé Pokemon Text MMo fórum
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení
Vítejte ve světě pokémonů!

 

 Dům Profesora

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime25.06.11 15:21

Spoiler:

Také tu je Profesorka a její Asistentka

Profesorka:


Asistentka:

U profesorky se zapište a dostanete co budete potřebovat....
Asistentka si s vámi kdyžtak dá cvičný souboj a poradí vám co a jak.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 18:30

Lance

Probral jsem se časně z rána. Natěšenej jako nikdy. S rodinou jsme skromně oslavili moje narozky a mamka mi ve dveřích podala sbalenej batoh. Vyrazil jsem přímo do Oakovi laboratoře. Vešel jsem dovnitř a šel přímo za profesorem. Zdravím. Tak...všechna příprava se teď zúročí. Rád bych si vybral Bulbasaura.
Návrat nahoru Goto down
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 18:42

Red

Večer sem dlouho koukal na televizi a ráno sem vstal dost pozdě a lek sem se, že sem zaspal, tak sem seběh dolu, kde už se snídalo. Po snídani sem se došel oblíknout a sbalit věci do batohu, protože sme měli po oslavě odejít. A taky se tak stalo, hodil sem na záda batoh a do ruky prkno, na kterým sem dojel k profesorovi a výjimečně sem celou cestu mlčel.
Dobrý den pozdravim profesora a dojdu ke stolku s pokebalama. Já chci Squirtla pane profesore. Řeknu natěšeně a prkno si připnu k báglu.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 19:26

Blaze
totalně ospálej sem poloslepy sešel dolu nasnidal jsem se a vydal jsem se za brachy přišel jsem tam jako poslední
"Dobrý den Pfosesore." pozdravil jsem ospale a díval jsem se na pokebaly.
"Já bych chtěl Charmandera prosimvás pane profesore." začal jsem si rozetirat oči a začinat vnimat že už je vlastně ráno.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 20:21

Profesorka


Zravím vás hoši.Řekla profesorka mile a pak se začervenala.Vypadám snad jako chlap?Dodala smutně.

Mezi tím vaším rozhovorem vás poslouchala její asistentka a přinesla vám každému krabičku.V ní byl Pokebal s pokemonem, a VZT (základní vybavení trenéra máte ho jako povinost v kostře). Pak se zahyhňala tomu že profesorce řikáte profesore a odešla.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Tokugawa
Gym Master
Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 20:37

Red

Sem čekal profesora Oaka řeknu omluvně a vemu si věci. Čapnu pokebal a hodim ho a vyleze z něj Squirtl. Čau kámo, já sem Red a pohladim ho po hlavě. Co teď, brácho? Zeptám se Lance.
Návrat nahoru Goto down
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 20:46

Lance

Pardon. Mysleli jsme, že tu bude profesor Oak.Tak...můžu poprosit Vaší asistentku o cvičný zápas ? usměju se.
Návrat nahoru Goto down
Joshiro
Trainer
Joshiro


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 20:48

Blaze
pořadně jsem si rozetřel oči když jsem slišel žensky a ne chlapsky hlas
"ONO TO MÁ KOZY TOHLE NENI PROFESOR!"
"Jap up Pardon!" zmateně jsem se podival na pokeball ale už jsem se uklidnil ale prozatim jsem to nechaval tak a nechal jsem mluvit nejstaršiho.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 20:52

Profesorka


Jděte do zahrady laboratoře je tam zápasový plac a tam už na vás myslím někdo bude čekat.Řekla profesorka a vyšla na místo o kterém mluvila.

Kalen

Na zahradě domu profesorky se výřil vzdzch najednou přilétl charizard a na jeho zádech já.Seskočil jsem dolů pohladil ho a schoval ho do pokébalu.Zdravím jsem tu na vaše a Lencovo požádání.Řekl jsem profesorce která jen přikývla a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 20:56

Lance

Díky. usměju se a vezmu si věci. Pokebal nechám v ruce. Jdi na mě zlehka. Jsem začátečník. kývnu a nechám mu/jí přednost.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:12

Kalen


Ahoj jsem kalen A ukážu vám co a jak s pokémony.Až se představíte tak si všichni tři stoupněte a já vám předvedu všechny typi boje.Řeknu a usměju se.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:14

Lance

S Pokebalem v jedné a Pokedexem v druhé, s úsměvem čekám co předvede.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:17

Kalen


Tak si zvoltre pokemony a první ukážem zápas jede nna jednoho.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:20

Lance

Usměju se a hodím pokebal do pole se slovy. Jdem na to, Bulbasaure. pokébal mi skočil zpátky do ruky a Bulbasaur byl připraven na boj.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:38

Kalen


Vytáhnu pokébal zvětším ho a hodím ho na plac. Tak teď to rozjedem Cháry!Radostně křknu z pokébalu se vynoří Ohromný charizard a pokébal mi skočí do ruky.Začni.Řeknu.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:44

Lance

Okej. Začneme, Bulbasaure použij Growl. řeknu a Bulbasaur zavrčí na Charizarda. Skvěle a teď, použij Tackle. Bulbasaur se obloukem rozeběhne, nabere rychlosta zkusí čumákem napálit do Charizarda.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:49

Kalen


He.Uchechtnu se.Na Pokémona této úrovně Growl nefunguje.Čáry zastav ho.Charyzard nastaví tlapu na bulbasaura a tím zastaví jeho útok.Ták to by jsme měli.Řeknu a mezitím přijde asistentka.

Asistentka

Další tip je dva na dva.Tento způsob je možný buď dva trenéři proti dvoum nebo jeden s dvoumi pokémony proti dvoum trenérům nebo jedn trenér proti jednomu trenérovi s vyvolanými dvěmi pokemony.Řekne asistentka a mile se usměje.Budou ti kamarádi pomáhat nebo ti mám pomoct já?Ještě dodá a připravuje se k chůzi.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:52

Lance

No bráchové si to asi zkusí potom ve dvojici. usměju se. Pomůžete mi teda? optám se mile.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 21:54

Asistentka


Dojde vedle Lance.Abro pojď.Zvolá milým jemným hláskem a abra se náhle nečekaně oběví na place.Útočit je lepší po dohodě.Řekne a usměje se na tebe.

Kalen

Magmare dem na to!Zavolám a hodím pokébal ze kterého vyleze magmar.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 22:04

Lance

Dobře, Bulbasaure...zkus použít na Magmara Growl! řeknu a Bulbasaur zavrčí. Abra je psychický pokemon. Zatímco já zkusím snížit Magmarův útok on by mohl uspat Charizárda.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 22:06

Kalen


Magmare uhni se.Magmar se uhne.


Asistentka


Prosím skus vymyslet spíš taktiku já bych sice jednu měla ale ty to teď tady máš vést.Řekla mile a abra jen seděla na poli.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 22:12

Lance

Chvíli se zamyslím. Potom přejdu k ní a pošeptám jí. Co takhle...Abra by použil Thunderpunch a zkusil by paralyzovat Magmara. Abychom přežili, ještě předtím by nahodil Barrier. V momentě kdy by se povedlo paralyzovat Magmara bych na něj s Bulbasaurem zaútočil. A Abra by použil na Charizarda Encore. Aby používal furt jeden útok. Kterému se poté budeme moci vyhnout.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 22:16

Asistentka

Jen kývla.Abra udělala to co si řekl. A zaútočila na magmara.


Kalen


Charyzarde!Zakřičel sem a ten udělal svůj útok křídli kterým odhodil abru i Bulbasaura.Tak todle jsi vymyslel mistrně.Řeknu.Pak schovám oba pokemony a asistentka jde na mé místo.Teď si to skus s vyrovnanějším soupeřem.Řeknu a stoupnu si vedle.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
GeraltWOLF
Trainer
GeraltWOLF


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 05. 07. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 22:20

Lance

Díky, ten Charizard je vážně silný.
kývnu. Takže...já volím znovu Bulbasaura.
Návrat nahoru Goto down
Mister_zx

Mister_zx


Poèet pøíspìvkù : 206
Join date : 10. 06. 11

Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime05.07.11 22:23

Ayame (asistentka)


Abro Psychika!Křikne jemný rozkošný hlásek.Abra zamává rukama a vyšle kruhovou vlnu na Bulbasaura.
Návrat nahoru Goto down
https://pkmn.forumczech.com
Sponsored content





Dům Profesora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dům Profesora   Dům Profesora I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dům Profesora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Pokemon Text MMO Czech Fórum :: Hra :: Kanto :: Oblázkové Město-
Přejdi na: